„Opowiem ci, mamo o Świętym Mikołaju”- przedświąteczne spotkanie w Gminnym Żłobku w Kleszczowie

W dniu 20.12.2023r. odbyło się przedświąteczne spotkanie w Gminnym Żłobku w Kleszczowie. 😍🫶👶👧🎄Wspólnie z dziećmi odkrywaliśmy tajemnice niezwykłego bohatera, którego wszyscy kochamy… Świętego Mikołaja. Książka „Opowiem ci, mamo o Świętym Mikołaju”, której autorką jest Aleksandra Woldańska- Płocińska to skarbnica wiedzy o Świętym Mikołaju, pani Mikołajowej i Skrzatach. Dodatkowo jest pięknie ilustrowana i zawiera kilka zagadek polegających na znajdywaniu i liczeniu skrzatów oraz reniferów.

Seria książek „Opowiem ci, mamo..” jest bardzo dobrze znana naszym najmłodszym czytelnikom i ich rodzicom. Oprócz ciekawych i edukacyjnych opowiadań książki wypełnione są barwnymi ilustracjami oraz przeróżnymi zabawami rozwijającymi wyobraźnię dzieci. Dodatkowo mają grube, tekturowe kartki dzięki czemu są idealne dla maluchów.

poniedziałek 9.30-17.30

środa 9.30-17.30