Dyskusyjny Klub Książki z wizytą w teatrze

W dniu 22.10.21r. w ramach dyskusyjnego klubu książki dla dorosłych nasza biblioteka zorganizowała wyjazd do Teatru im. Adama Mickiewicza do Częstochowy na spektakl Mayday. Jest to spektakl Raya Conneya w przekładzie Elżbiety Woźniak i reżyserii Wojciecha Pokory. Swoją premierę miał  31.01.1998r. a wciąż cieszy się bardzo dużą popularnością. To skłoniło nas do wyboru właśnie tego tytułu. Wybór okazał się bardzo dobry. Spektakl ten to majstersztyk mistrza angielskiego humoru. Jest to historia londyńskiego taksówkarza, który wiedzie podwójne życie. Wszystko przebiega gładko do momentu wypadku, który komplikuje życie bohatera i jego dwóch żon. W rolach głównych występują m.in.: Adam Hutyra, Agnieszka Łopacka, Michał Kula oraz  Agata Ochota. Znakomite aktorstwo i świetna reżyseria to gwarancja dobrej zabawy. Spektakl bardzo spodobał się naszym klubowiczom.