Wakacyjny konkurs „Pędzlem po literaturze”

KONKURS!😍

Drogie Dzieci,

z wielką radością informujemy, że nasza biblioteka uczestniczy w konkursie „Pędzlem po literaturze” organizowanym przez księgarnię internetową Bookland.com.pl!

Ten konkurs jest właśnie dla Was! 🙌

Waszym zadaniem jest narysowanie swojego ulubionego bohatera literackiego. To doskonała okazja, aby pokazać swoją kreatywność i miłość do książek!

👉Prace należy dostarczyć do Gminnej Biblioteki Publicznej w Kleszczowie do 25 lipca 2024 roku.

Czekają na Was fantastyczne nagrody! Trójka dzieci z najlepszymi pracami oraz biblioteki, z których pochodzą zwycięzcy, otrzymają pakiety książek i gadżety reklamowe.

👉Patronami konkursu są wydawnictwa Wilga, Wilga Play, WAB, UROBOROS, Znak, Znak Emotikon, Znak Horyzont, Znak JednymSłowem, Znak Koncept, Znak Literanova, Muza, You&YA oraz Egmont.

Chwyćcie za pędzle i kredki, pokażcie, co potraficie, i stwórzcie coś niesamowitego tego lata! 🥰😄

Serdecznie zapraszamy do udziału!

👉Regulamin konkursu: https://bookland.com.pl/media/wysiwyg/Regulamin_konkursu_wakacyjnego_P_dzlem_po_literaturze.pdf

poniedziałek 9.30-17.30

środa 9.30-17.30